Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Kik
Elst
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
Het Musiater
Zevenaar
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kunstgreep
Oostzaan
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Mythe
Goes
De Eendracht
Gemert
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Noorderkerk
Sneek
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:00
Scagon theater
Schagen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
15:00
Koningshof
Maassluis
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:15
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater Sneek
Sneek
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Flint
Amersfoort
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Molenberg
Delfzijl
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Orpheus
Apeldoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Deventer Schouwburg
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Dakota
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meenthe
Steenwijk
zaterdag 16 februari 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Patrick Nederkoorn
Meervaart, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Spant!, Bussum
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Bon theater, Medemblik
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kunstgreep, Oostzaan
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Mythe, Goes
Jochen Otten - Troosten
De Eendracht, Gemert
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Berkelland, Eibergen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Noorderkerk, Sneek
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Posttheater, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Chassé Theater, Breda
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Scagon theater, Schagen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Emilio Guzman - Kom dan!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Aan de Slinger, Houten
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 17 februari 2019
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
maandag 18 februari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
dinsdag 19 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 20 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk