Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
WORM
Rotterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater 't Pand
Gorinchem
C-Mine
Genk
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Den Boogaard
Moergestel
Bon theater
Medemblik
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater `t Spieker
Eibergen
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
BREStheater
Brielle
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater De Molen
Beuningen
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
14:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
15:00
Theater De Tuin
Leusden
De Kleine Komedie
Amsterdam
O.C. De Vonke
Heule
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Havezathe het Everloo
Rossum
C.C. De Bunder
Moorslede
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Parkgebouw
Rijssen
Dok6
Panningen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Kantine Walhalla
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Klooster
Nuenen
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vrijdag 06 november 2015
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
"Muziek Automatique"
WORM, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Luctor et Emergo, Rilland
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kunstgreep, Oostzaan
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Harmonie, Leeuwarden
Nathalie Baartman - Louter
Singer Theater, Laren
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Roeka - Voort!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kasper van Kooten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Concordia, Haastrecht
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater 't Pand, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C-Mine, Genk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - De Partizanen
Theater De Kolk, Assen
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Meervaart, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 07 november 2015
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Kom, Nieuwegein
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Boogaard, Moergestel
De Partizanen - De Partizanen
Bon theater, Medemblik
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Koornbeurs, Franeker
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater `t Spieker, Eibergen
Ali B - Je Suis Ali
Cultura, Ede
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Podium Hoge Woerd, De Meern
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rayen Panday - Vrijspraak
BREStheater, Brielle
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Molen, Beuningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 08 november 2015
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Dorpstheater Wormer, Wormer
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Tuin, Leusden
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 09 november 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
O.C. De Vonke, Heule
20:30
Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 10 november 2015
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Havezathe het Everloo, Rossum
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Bunder, Moorslede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Deventer Schouwburg, Deventer
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Flint, Amersfoort
woensdag 11 november 2015
Cabarestafette
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theaterpand Weesp, Weesp
Ali B - Je Suis Ali
Parkgebouw, Rijssen
Mark van de Veerdonk - TOF
Dok6, Panningen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Daniël Arends
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Huub Stapel - MV²
Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Vrijspraak
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 12 november 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Junushoff Theater, Wageningen
De Partizanen - De Partizanen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Paardenpoetser
Kantine Walhalla, Rotterdam
Kasper van Kooten
Perron-3, Rosmalen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Winsinghhof, Roden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Klooster, Nuenen
Mark van de Veerdonk - TOF
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kom, Nieuwegein
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Soundos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard