Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Werftheater
Utrecht
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Markant Uden
Uden
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Kukeleku
Horst
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Groene Engel
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Weverij
Zierikzee
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
vrijdag 22 januari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Diekhuus, Middelharnis
Alex Roeka - Voort!
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 23 januari 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Trio Giphart / Chabot
Theater `t Spieker, Eibergen
Ton Kas - JABROER
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Dialoog, Ermelo
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agnietenhof, Tiel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C Warenar, Wassenaar
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kattendans, Bergeijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Zaantheater, Zaandam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Huub Stapel - MV²
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Willem, Enschede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Hans Dorrestijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Almere, Almere
Dorine Wiersma
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:00
Daniël Arends
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Koningshof, Maassluis
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
André Manuel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Je Suis Ali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 24 januari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Markant Uden, Uden
14:30
Huub Stapel - MV²
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kukeleku, Horst
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Alex Roeka - Voort!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
dinsdag 26 januari 2016
20:30
Ronald Goedemondt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Venray, Venray
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Witte Theater, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
woensdag 27 januari 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Spiegel, Zwolle
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Hof 88, Almelo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Hof 88, Almelo
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kommil Foo - Schoft
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Markant Uden, Uden
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
Ali B - Je Suis Ali
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 28 januari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Hoge Woerd, De Meern
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater 't Speelhuis, Helmond
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Schoft
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden