Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Agnietenhof
Tiel
20:30
Vorstin
Hilversum
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Idea
Soest
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Dakota
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Herbakker
Eeklo
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
zaterdag 17 februari 2018
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 18 februari 2018
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
dinsdag 20 februari 2018
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 21 februari 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Zonder verdoving
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agnietenhof, Tiel
donderdag 22 februari 2018
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Fuad Hassen - Held
Theater Idea, Soest
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Veste, Delft
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Leest, Waalwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Bussel, Oosterhout
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Dakota, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Enschede
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Stefano Keizers - Erg heel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Pas, Heesch
Percossa - BAM!
C.C. De Herbakker, Eeklo
vrijdag 23 februari 2018
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem