Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Ogterop
Meppel
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Parnassos
Utrecht
Papenstraattheater
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
00:00
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Gooiland
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
dinsdag 05 februari 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bloemen - Souvenirs
Hoftheater, Raalte
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
woensdag 06 februari 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Kolk, Assen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Speeldoos, Baarn
Thomas Acda - Motel
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kiki Schippers - Waar
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Sounds Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fulcotheater, IJsselstein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Muze, Noordwijk
Matroesjka - Brainwash
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Wennekerpand, Schiedam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Domijnen, Sittard
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jan Beuving - Rotatie
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Leest, Waalwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Klooster, Woerden
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 07 februari 2019
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Arie Koomen - Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Stefano Keizers - Erg Heel
Den heuvel, Alphen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg Ultimatum
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
De Nieuwe Kolk, Assen
Nathalie Baartman - Breek
Het Evertshuis, Bodegraven
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Yentl en de Boer - Magie
De Molenberg, Delfzijl
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Meerpaal, Dronten
20:15
Daniel Arends - Meer van hetzelfde
Cultura, Ede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Cardo, Groesbeek
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Leidse Schouwburg, Leiden
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Lochem, Lochem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Dok6, Panningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Verwachting, Ritthem
Richard Groenendijk - Om Alles!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thijs Kemperink - Bonje
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 08 februari 2019
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen