Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Cultura
Ede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Schuur
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Munttheater
Weert
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Schuur
Haarlem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Spiegel
Zwolle
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
Cultura
Ede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
't Getouw
Mol
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Hofnar
Aalten
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
BREStheater
Brielle
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Schakel
Gilze
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
20:30
Theater Achterom
Hilversum
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Arto Theater
Schoonhoven
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
woensdag 21 oktober 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Posttheater, Arnhem
Kasper van Kooten
Spant!, Bussum
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Oosterpoort, Groningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Rayen Panday - Vrijspraak
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Werftheater, Utrecht
20:15
Marco Roelofs - Ramkoers
Munttheater, Weert
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 22 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
André Manuel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kappen, Haaksbergen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Kasper van Kooten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Huub Stapel - MV²
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Henry van Loon - Sluimer (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cabaretteketet
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 23 oktober 2015
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Flint, Amersfoort
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Deng Boy - Platzak
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
Nathalie Baartman - Louter
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Kampanje, Den Helder
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Pand, Gorinchem
Mark van de Veerdonk - TOF
Goudse Schouwburg, Gouda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Soundos - Geboren met ervaring
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lankmoed - Onvergetelijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
André Manuel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Harmonie, Leeuwarden
Dorine Wiersma
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
't Getouw, Mol
Martijn Koning - Koning van de Lach
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Agnietenhof, Tiel
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zaterdag 24 oktober 2015
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
Intgeniep - Jeukt
Arto Theater, Schoonhoven
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray