Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cpunt Theater
Hoofddorp
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
De Horst
Venhorst
De Molenberg
Delfzijl
Flint
Amersfoort
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Herberg de Pol
Diepenheim
Het Evertshuis
Bodegraven
Kantine Walhalla
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schuur
Haarlem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vestzaktheater
Son
Zaantheater
Zaandam
Ahoy
Rotterdam
Bon theater
Medemblik
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
De hoogte
Winsum
De Kattendans
Bergeijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
14:30
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schuur
Haarlem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Theatercafe Lexke
Budel
Toestanden op Podium
Bemmel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wesopa Weesp
Weesp
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Hulst Cultureel
Hulst
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Perron-3
Rosmalen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
donderdag 15 oktober 2015
20:30
De gebroeders Fretz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:15
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
André Manuel
Theater De Storm, Winterswijk
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Theater Walhalla, Rotterdam
Cabarestafette
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Comedyhuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 16 oktober 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Vrijspraak
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Horst, Venhorst
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Molenberg, Delfzijl
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Gashouder, Dedemsvaart
De Partizanen - De Partizanen
Herberg de Pol, Diepenheim
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kantine Walhalla, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Kusje erop
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Posttheater, Arnhem
Rob en Emiel - Da's sterk
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Het Park, Hoorn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kasper van Kooten
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - TOF
Vestzaktheater, Son
Piepschuim - Op recept (reprise)
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 17 oktober 2015
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 18 oktober 2015
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
maandag 19 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 20 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar