Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Veluvine
Nunspeet
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Vestzaktheater
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
City Theater
Schijndel
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater De Omval
Diemen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Eendracht
Gemert
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Mythe
Goes
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Dok6
Panningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Stenge
Heinkenszand
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Mythe
Goes
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Meervaart
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Porgy en Bess
Terneuzen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
De Maaspoort
Venlo
Werftheater
Utrecht
De Domijnen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Dialoog
Ermelo
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
vrijdag 20 oktober 2017
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Veluvine, Nunspeet
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Piepschuim
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Marian Mudder - Sofia Sessies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 21 oktober 2017
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Sjaak Bral
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Singer Theater, Laren
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Koornbeurs, Franeker
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning te rijk
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Piepschuim
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Jan Beuving - Raaklijn
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
maandag 23 oktober 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 24 oktober 2017
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
Jetty Mathurin - De Overdracht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
De Eendracht, Gemert
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 25 oktober 2017
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Omval, Diemen
20:00
Zonder verdoving
Schaffelaartheater, Barneveld
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 26 oktober 2017
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Scheldetheater, Terneuzen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Dok6, Panningen
André Manuel - De Onzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
De Stenge, Heinkenszand
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
Ali B - Koorts
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Zonder verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 27 oktober 2017
Stefano Keizers - Erg heel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Ludens, Voorburg
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Porgy en Bess, Terneuzen
20:15
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Tuin, Leusden
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving - Raaklijn
Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Zonder verdoving
De Meerpaal, Dronten
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
20:30
Sleutelmoment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flint, Amersfoort
zaterdag 28 oktober 2017
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Ludens, Voorburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Maaspoort, Venlo
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Domijnen, Sittard
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving - Raaklijn
Het Postkantoor, Bovenkarspel