Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Hof 88
Almelo
De Kattendans
Bergeijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Reimerswaal
Rilland
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Ludens
Voorburg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Kulturhus Holten
Holten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
BREStheater
Brielle
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
TOP
Bemmel
20:30
Energiehuis
Dordrecht
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Floralis
Lisse
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Markant Uden
Uden
De Maagd
Bergen op Zoom
Parktheater
Eindhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Omval
Diemen
Theater de wildeman
Linschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Winsinghhof
Roden
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Werftheater
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Musketon
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
Het Klooster
Woerden
C.C. `t Schaliken
Herentals
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
vrijdag 12 januari 2018
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Hof 88, Almelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Figi Theater, Zeist
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Piepschuim
Hoftheater, Raalte
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Speeldoos, Vught
zaterdag 13 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
zondag 14 januari 2018
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 17 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 18 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 19 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam