Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
C.C. De Werf
Aalst
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Toegift
Den Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Werftheater
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Huiskamer
Weert
Singer Theater
Laren
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Muze
Noordwijk
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Perron-3
Rosmalen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
P3
Purmerend
16:00
Imperiumtheater
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theaterpand Weesp
Weesp
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterpand Weesp
Weesp
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Beun
Heiloo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Werftheater
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
zaterdag 12 januari 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Spant!, Bussum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
zondag 13 januari 2019
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 14 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 januari 2019
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 16 januari 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Beun, Heiloo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
Murth Mossel - Pauwer
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Spiegel, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Omval, Diemen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Dakota, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 17 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht