Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Concordia
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Horst
Venhorst
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Koningshof
Maassluis
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Mythe
Goes
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
BREStheater
Brielle
De Weijer
Boxmeer
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Dorpshuis Renesse
Renesse
Hof in Salland
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Kees
Huissen
Theater Aan de Slinger
Houten
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
De Reehorst
Ede
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
De KultuurKlup
Elst
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Musiater
Zevenaar
donderdag 12 november 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Soundos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Roeka - Voort!
Theater Concordia, Enschede
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cultura, Ede
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den heuvel, Alphen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 13 november 2015
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Figi Theater, Zeist
20:00
Huub Stapel - MV²
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
Mark van de Veerdonk - TOF
De Horst, Venhorst
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Roeka - Voort!
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kunstgreep, Oostzaan
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Speelman & Speelman - Lach het weg
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Soundos - Geboren met ervaring
Theater 't Pand, Gorinchem
Ton Kas - JABROER
Theater de Mythe, Goes
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Schattelijn, Geertruidenberg
Rayen Panday - Vrijspraak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - De Partizanen
Deventer Schouwburg, Deventer
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Dakota, Den Haag
André Manuel - Het geval apart
Theater De Veste, Delft
Hans Aarsman - Zelf weten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Weijer, Boxmeer
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Speeldoos, Baarn
Kasper van Kooten
Posttheater, Arnhem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Meervaart, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 14 november 2015
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agnietenhof, Tiel
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Sneek, Sneek
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Dorpshuis Renesse, Renesse
Martijn Koning - Koning van de Lach
Hof in Salland, Raalte
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Lievekamp, Oss
Kasper van Kooten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rayen Panday - Vrijspraak
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Fulcotheater, IJsselstein
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:30
Adam Fields / Jim Speelmans / Reinier Meijer / Wilko Terwijn
Lichtfabriek, Haarlem
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Reehorst, Ede
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Veste, Delft
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Spant!, Bussum
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kommil Foo - Schoft
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 15 november 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. 't Gasthoes, Horst
19:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De KultuurKlup, Elst
maandag 16 november 2015
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 17 november 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Je Suis Ali
De Kattendans, Bergeijk
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 18 november 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar