Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Kruisboog
Tienen
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Maaspoort
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
01:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Muze
Noordwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Groene Engel
Oss
Koningshof
Maassluis
Muzisch Centrum Emmeloord
Emmeloord
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Kielzog
Hoogezand
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Carrousel
Ommen
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
C.C. De Kei
Reusel
Chassé Theater
Breda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
dinsdag 22 maart 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
woensdag 23 maart 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Kruisboog, Tienen
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Maaspoort, Venlo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Goudse Schouwburg, Gouda
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Posttheater, Arnhem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Mythe, Goes
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Harderwijk, Harderwijk
Alex Roeka - Voort!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
01:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
donderdag 24 maart 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
Jon van Eerd - Harrie Babba
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Hans Aarsman - Zelf weten
Groene Engel, Oss
Roué Verveer - Op het laatste moment
Koningshof, Maassluis
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Muzisch Centrum Emmeloord, Emmeloord
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Bert Gabriels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Maartje & Kine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kampanje, Den Helder
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
André Manuel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Veste, Delft
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 25 maart 2016
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
De Speeldoos, Vught
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Aan de Slinger, Houten
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Carrousel, Ommen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Musketon, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 26 maart 2016
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere