Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Kik
Elst
De Schattelijn
Geertruidenberg
Jan van Besouw
Goirle
De Reggehof
Goor
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Bon theater
Medemblik
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater Sneek
Sneek
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Toegift
Den Hoorn
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Mythe
Goes
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Chassé Theater
Breda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Koningshof
Maassluis
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Perron-3
Rosmalen
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
De Weverij
Zierikzee
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zaterdag 24 februari 2018
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Den Herd, Bladel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Volle Bloei
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
LOS - VAST
Cultura, Ede
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Schattelijn, Geertruidenberg
William Boeva - Reset
Jan van Besouw, Goirle
Martijn Koning - Koning te rijk
De Reggehof, Goor
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Stefano Keizers - Erg heel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Bon theater, Medemblik
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Marco Lopes - Moedt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Percossa - BAM!
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel - De Onzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Storm, Winterswijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 25 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Toegift, Den Hoorn
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 26 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 27 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
20:00
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
René van Meurs - Ik beloof niks
Schuur, Haarlem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
woensdag 28 februari 2018
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Werf, Aalst
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Spant!, Bussum
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Yentl & de Boer - Magie
Theater Concordia, Enschede
20:15
Percossa - BAM!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Harmonie, Leeuwarden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 01 maart 2018
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Ik zie de bui al hangen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Meervaart, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Piepschuim
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Erg heel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Koningshof, Maassluis
Jochen Otten - Troosten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fuad Hassen - Held
Perron-3, Rosmalen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Werftheater, Utrecht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Percossa - BAM!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Venray, Venray
Jeroen van Merwijk - Lucky
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Storm, Winterswijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 02 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als
TAQA Theater De Vest, Alkmaar