Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
14:00
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. De Werft
Geel
14:00
Theater de Beun
Heiloo
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Chassé Theater
Breda
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. De Werft
Geel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Grenedeer
Gronsveld
zondag 13 november 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Kennemer Theater, Beverwijk
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
maandag 14 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
dinsdag 15 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jekkers & Jeroen - Als we zo vrij mogen zijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 16 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Spiegel, Zwolle
Minou Bosua - Minoux
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Koornbeurs, Franeker
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Harmonie, Leeuwarden
Joep Onderdelinden - Taart!
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Beun, Heiloo
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
HAN Campustheater, Nijmegen
Jim Jefferies - The Unusual Punishment
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Mythe, Goes
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
NUHR - Draai het eens om
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Harderwijk, Harderwijk
donderdag 17 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Aan de Slinger, Houten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - De Onzen
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Chassé Theater, Breda
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Muze, Noordwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Diederik van Vleuten, Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Markant Uden, Uden
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Pieter Jouke
So What!, Gouda
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Speeldoos, Vught
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Minou Bosua
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 18 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Orpheus, Apeldoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agnietenhof, Tiel
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Kielzog, Hoogezand
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Grenedeer, Gronsveld