Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
20:15
Chassé Theater
Breda
14:00
Chassé Theater
Breda
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
14:00
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Mythe
Goes
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Omval
Diemen
Posttheater
Arnhem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Ogterop
Meppel
zaterdag 12 november 2016
20:00
NUHR
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Mini & Maxi
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Walhalla, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Enge Buren - Ruk!
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Stenge, Heinkenszand
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Spant!, Bussum
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Meervaart, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
zondag 13 november 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Kennemer Theater, Beverwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Orpheus, Apeldoorn
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
maandag 14 november 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Hof 88, Almelo
dinsdag 15 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Druten, Druten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jekkers & Jeroen - Als we zo vrij mogen zijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
woensdag 16 november 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Spiegel, Zwolle
Minou Bosua - Minoux
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
NUHR - Draai het eens om
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cpunt Theater, Hoofddorp
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Harderwijk, Harderwijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Mythe, Goes
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Omval, Diemen
Joep Onderdelinden - Taart!
Posttheater, Arnhem
Jim Jefferies - The Unusual Punishment
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 17 november 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Speeldoos, Vught
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agnietenhof, Tiel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Muze, Noordwijk
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Kom, Nieuwegein
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Ogterop, Meppel