Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Veste
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Werftheater
Utrecht
Markant Uden
Uden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Thiemeloods
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Simplon
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kunstgreep
Oostzaan
Lindenberg Theater
Nijmegen
Thiemeloods
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Het Diekhuus
Middelharnis
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Koningshof
Maassluis
woensdag 08 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss
Marco Lopes - Moedt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Harderwijk, Harderwijk
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
20:30
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 09 november 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultura, Ede
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 10 november 2017
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 11 november 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis