Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Musiater
Zevenaar
Hedon
Zwolle
Dok6
Panningen
De Reggehof
Goor
De Molenberg
Delfzijl
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Spant!
Bussum
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Ledeltheater
Oostburg
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
woensdag 11 maart 2020
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
donderdag 12 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fresku
Chassé Theater, Breda
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 13 maart 2020
The Silent Comedy
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Ledeltheater, Oostburg
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kulturhus Holten, Holten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte