Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Domijnen
Sittard
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
De Reggehof
Goor
Theater de Kappen
Haaksbergen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Merksem
Merksem
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
Hedon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Allemanswaard
Amerongen
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Kennemer Theater
Beverwijk
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. De Pas
Heesch
Kulturhus Holten
Holten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
woensdag 11 maart 2020
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
donderdag 12 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
vrijdag 13 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
The Silent Comedy
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Daan Boom - De Eerste
BREStheater, Brielle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Pas, Heesch
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kulturhus Holten, Holten
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad