Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Werf
Aalst
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
DNK
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Dilft
Bornem
Chassé Theater
Breda
La Madeleine
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Veluvine
Nunspeet
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Spiegel
Zwolle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Den Herd
Bladel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Pand
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Veur Theater
Leidschendam
woensdag 25 maart 2020
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kampanje, Den Helder
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Omval, Diemen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marcel Hensema - Alles in de hens
Singer Theater, Laren
Debby Petter - De liefde voorbij
De Harmonie, Leeuwarden
Daan Boom - De Eerste
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Ogterop, Meppel
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
De Bogaard, Sint-Truiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Maaspoort, Venlo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Trigger
Munttheater, Weert
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Zaantheater, Zaandam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 26 maart 2020
Stijn van de Voorde
C.C. De Werf, Aalst
Nina De La Parra - Gods wegen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Todesangstschrei
Theaterhotel Almelo, Almelo
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Grof geschud - Lijmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights
Meervaart, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daan Boom - De Eerste
Kennemer Theater, Beverwijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Dilft, Bornem
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
La Madeleine, Brussel
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Yora Rienstra - UP
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Best of... Ton Kas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper
Cultura, Ede
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Janneke de Bijl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday - Trigger
Het Kielzog, Hoogezand
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Veluvine, Nunspeet
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Barrie Stevens - The Show Must Go On
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Schalm, Veldhoven
Thijs Kemperink
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Ervaring
Junushoff Theater, Wageningen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Munttheater, Weert
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Musiater, Zevenaar
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 27 maart 2020
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Voordat het te laat is
Flint, Amersfoort
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Meervaart, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
C.C. Den Herd, Bladel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Cameretten - Finalistentournee
Podium Boxtel, Boxtel
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Best of... Ton Kas
Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daan Boom - De Eerste
Cultura, Ede
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater 't Pand, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Henry van Loon - Onze Henry
Posthuis Theater, Heerenveen
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam