Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
De Dialoog
Ermelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Bussel
Oosterhout
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Molen
Beuningen
Overasselt Theater
Overasselt
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
DeMess
Naarden
Theater Hof 88
Almelo
BREStheater
Brielle
Theater De Tuin
Leusden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Kunstgreep
Oostzaan
Diligentia
Den Haag
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Muze
Noordwijk
Agnietenhof
Tiel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Hoftheater
Raalte
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
Figi Theater
Zeist
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Lievekamp
Oss
Het Trefpunt
Warmond
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
14:00
De Maaspoort
Venlo
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Meervaart
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
AINSI
Maastricht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 07 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Fuad Hassen - Held
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Molenberg, Delfzijl
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Het leven an sich
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Kampanje, Den Helder
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agora Theater Druten, Druten
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
zaterdag 08 december 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg Heel
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
Jochen Otten - Troosten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Figi Theater, Zeist
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
19:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
zondag 09 december 2018
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 10 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
dinsdag 11 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Hadewych Minis - Minis Plus
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parktheater, Eindhoven