Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kukeleku
Horst
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Toomler Theater
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Cerck
Beilen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Maaspoort
Venlo
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Vorstin
Hilversum
Wilminktheater
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Stroud
Putten
vrijdag 14 oktober 2016
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Stoep, Spijkenisse
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Tuin, Leusden
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Ergens Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 15 oktober 2016
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wilfried de Jong & Bruut!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Weijer, Boxmeer
20:00
NUHR - Draai eens om
Flint, Amersfoort
20:30
Enge Buren - Ruk!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Meervaart, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Pand, Gorinchem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - JABROER
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Ergens Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 16 oktober 2016
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 17 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 18 oktober 2016
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 19 oktober 2016
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
ATLAS Theater, Emmen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
De Oosterpoort, Groningen
20:00
NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Parktheater, Eindhoven
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 20 oktober 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Leest, Waalwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Philippe Geubels
Wilminktheater, Enschede
Minou Bosua - Minoux
Witte Theater, IJmuiden
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 21 oktober 2016
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten