Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
De Muze
Noordwijk
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Idea
Soest
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Kulturhus Holten
Holten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Grenslandhallen
Hasselt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Omval
Diemen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater 't Onderdak
Sassenheim
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Arto Theater
Schoonhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Gryphus
Vierlingsbeek
Grenslandhallen
Hasselt
Markant Uden
Uden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Schuur
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
vrijdag 07 oktober 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Muze, Noordwijk
Joep Onderdelinden - Taart!
De Weijer, Boxmeer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Idea, Soest
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
Clifton Braam - De Eerste Keer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
zaterdag 08 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Het Park, Hoorn
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Pand, Gorinchem
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Wilminktheater, Enschede
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Trefpunt, Warmond
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater De Omval, Diemen
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Zaantheater, Zaandam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Schattelijn, Geertruidenberg
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Jochen Otten
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Sleutelmoment
Arto Theater, Schoonhoven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:15
Enge Buren - Ruk!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Spant!, Bussum
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Singer Theater, Laren
Daniël Arends - De Afterparty
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Gryphus, Vierlingsbeek
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
zondag 09 oktober 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Markant Uden, Uden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sanne Wallis de Vries
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
C.C. Den Herd, Bladel
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
DeLaMar, Amsterdam
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Het Klooster, Woerden
19:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 10 oktober 2016
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 11 oktober 2016
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schuur, Haarlem
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
André Manuel - De Onzen
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
woensdag 12 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Omval, Diemen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Mythe, Goes
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
NUHR
Meervaart, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Wilminktheater, Enschede
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Veste, Delft
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen