Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Klooster
Woerden
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Zwaan
Uitgeest
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Bon theater
Medemblik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
donderdag 30 maart 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Ali B - Je Suis Ali
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 31 maart 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Hofpoort, Coevorden
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Tuin, Leusden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Storm, Winterswijk
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Kielzog, Hoogezand
De Ploeg - Pilp Fuction
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Speeldoos, Vught
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Soundos - Geboren met ervaring
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Chassé Theater, Breda
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mike Boddé - De Geurige Man
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 01 april 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
van Beresteyn, Veendam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Sneek, Sneek
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Mythe, Goes
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Hillenius - De man in bonus
Orpheus, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Veur Theater, Leidschendam
Mike Boddé - De Geurige Man
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Zwaan, Uitgeest
Daniël Arends - De Afterparty
De Maaspoort, Venlo
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kleine Willem, Enschede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Keihard lachen met: Adam Fields / Christian Pielich / Jochen Otten
De Flux, Zaandam
20:00
Enge Buren - Ruk!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:30
Pieter Derks - Spot
Chassé Theater, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Bon theater, Medemblik
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Even goede vrienden
Agora Theater Druten, Druten
zondag 02 april 2017
15:00
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bird & Sheep - Yakanuko
Parktheater, Eindhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Ons Mierloos Theater, Mierlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Druten, Druten
maandag 03 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 04 april 2017
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Peeriscoop, Gorinchem