Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Spil
Roeselare
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater Idea
Soest
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Stroud
Putten
Theaterpand Weesp
Weesp
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Spil
Roeselare
Theater De Omval
Diemen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
De Skâns
Gorredijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Dok H2O
Deventer
20:15
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Flint
Amersfoort
Theater De Tuin
Leusden
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Agnietenhof
Tiel
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Capitole
Gent
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bouwkunde
Deventer
NTGent
Gent
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
donderdag 20 oktober 2016
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Leest, Waalwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 21 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
André Manuel - De Onzen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
NUHR
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 22 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
André Manuel - De Onzen
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Bouwkunde, Deventer
Debby Petter - Bed & Breakfast
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Verwachting, Ritthem
Joep Onderdelinden - Taart!
De Skâns, Gorredijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Pand, Gorinchem
Minou Bosua - Minoux
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Wilfried de Jong & Bruut!
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 23 oktober 2016
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Domijnen, Sittard
15:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater RhederArt, Dieren
maandag 24 oktober 2016
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Scheldetheater, Terneuzen
dinsdag 25 oktober 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
NUHR
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 26 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniel Sloss
NTGent, Gent
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch