Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Venray
Venray
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Harmonie
Leeuwarden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Munttheater
Weert
DeLaMar
Amsterdam
Munttheater
Weert
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De steiger Boom
Boom
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Markant Uden
Uden
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Orpheus
Apeldoorn
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
zaterdag 13 mei 2017
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Harmonie, Leeuwarden
zondag 14 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Arnhem, Arnhem
maandag 15 mei 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
20:00
De Grote Improvisatieshow
Beatrix Theater, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 16 mei 2017
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 17 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER
De Nieuwe Kolk, Assen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 18 mei 2017
André Manuel - De Onzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Munttheater, Weert
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marjolijn van Kooten - Paniek
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Iemand Anders
Zaantheater, Zaandam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
William Boeva - Reset
C.C. De steiger Boom, Boom
vrijdag 19 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Agnietenhof, Tiel
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Markant Uden, Uden
23:45
Jeroen Pater / Jurg van Ginkel / Ruud Smulders
TivoliVredenburg, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Madelijne Kool / Nicolaas Duin - De Wake Up Kool
Perron-3, Rosmalen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mike Boddé - De Geurige Man
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
De Meerpaal, Dronten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Wennekerpand, Schiedam
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
The Stand-up Club
Bibelot, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
zaterdag 20 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Caustic Comedy Night: Simon King
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden