Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Chassé Theater
Breda
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
21:00
Den heuvel
Alphen
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Maaspoort
Venlo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Allemanswaard
Amerongen
21:30
Allemanswaard
Amerongen
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Theater Sneek
Sneek
21:30
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Cultura
Ede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
19:30
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater De Veste
Delft
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Venray
Venray
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:00
Flint
Amersfoort
21:15
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
C.C. Deurne
Deurne
C.C. De Werft
Geel
19:30
Agnietenhof
Tiel
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
donderdag 10 december 2020
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Paul van Vliet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Nesim - TaBoe!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Chassé Theater, Breda
Martijn Kardol - Welkom
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Lebbis - De Ervaring
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Den heuvel, Alphen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Deventer Schouwburg, Deventer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Meenthe, Steenwijk
21:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:15
Anuar - Eerlijk
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Ploeg - EGO
Theater Ins Blau, Leiden
vrijdag 11 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Maagd, Bergen op Zoom
Un, Dos, Stress
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Maaspoort, Venlo
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ronald Snijders - Een avond met mij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Verelst - Amai
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cultura, Ede
20:30
Nesim - TaBoe!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
20:15
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Poorterij, Zaltbommel
Johan Goossens - In het beste geval
Schouwburg Venray, Venray
19:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Inès Reg
Koninklijk Circus, Brussel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Bussel, Oosterhout
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Dok6, Panningen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Sloss - Hubris
AFAS Live, Amsterdam
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Werft, Geel
19:30
Bastiaan Ragas -een Kerstavond voor 100 van zijn beste vrienden, zeker
Agnietenhof, Tiel
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater De Willem, Papendrecht
zaterdag 12 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Vlamousse - Saampies
Schiller Theater Place Royal, Utrecht