Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Ludens
Voorburg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Figi Theater
Zeist
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
20:30
Het Trefpunt
Warmond
De Weverij
Zierikzee
20:30
Posttheater
Arnhem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Fulcotheater
IJsselstein
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Musis
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Munttheater
Weert
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Podium Boxtel
Boxtel
De Meenthe
Steenwijk
De Reggehof
Goor
DeLaMar
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kennemer Theater
Beverwijk
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Werftheater
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede
C.C. Parnassos
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Mythe
Goes
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Koningsduin
Castricum
20:00
Figi Theater
Zeist
Theater De Winsinghhof
Roden
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Speeldoos
Baarn
Diligentia
Den Haag
C.C. De Kei
Reusel
Werftheater
Utrecht
zaterdag 18 november 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
zondag 19 november 2017
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
dinsdag 21 november 2017
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 22 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
Daniël Arends - De Afterparty
Musis, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 23 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Raymi Sambo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Leon van der Zanden - Kameleon
Podium Boxtel, Boxtel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - Vlam
De Reggehof, Goor
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Fuad Hassen - Held
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 24 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sjaak Bral
S.C.C. De Enck, Oirschot
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om alles
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Piepschuim
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wilminktheater, Enschede
Johan Goossens - Vlam
C.C. Parnassos, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Spiegel, Zwolle
Fuad Hassen - Held
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Omval, Diemen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Mythe, Goes
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
zaterdag 25 november 2017
Zonder verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Youssef El Mousaoui
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Koningsduin, Castricum
20:00
THE NATION
Figi Theater, Zeist
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Winsinghhof, Roden
Soundos - Geboren met ervaring
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Sjaak Bral
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Speeldoos, Baarn
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
C.C. De Kei, Reusel
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht