Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
De Weijer
Boxmeer
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Dok6
Panningen
00:00
Dok6
Panningen
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
maandag 05 november 2018
00:00
Howard Komproe - Live on stage
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 06 november 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
woensdag 07 november 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Beuving - Rotatie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 08 november 2018
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Idea, Soest
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 09 november 2018
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch