Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
Theaterpand Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
DeLaMar
Amsterdam
DeMess
Naarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
Spant!
Bussum
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
De Muse
Malden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Goudse Schouwburg
Gouda
Gryphus
Vierlingsbeek
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
woensdag 31 oktober 2018
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
donderdag 01 november 2018
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 02 november 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Druten, Druten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cultura, Ede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Muse, Malden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek
Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Patrick Laureij
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen