Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Hofman
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
Theater De Willem
Papendrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
De Velinx
Tongeren
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Kolk
Assen
Theater De Omval
Diemen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Kees
Huissen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Kolk
Assen
De Djoelen
Oud-Turnhout
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kattendans
Bergeijk
Singer Theater
Laren
Theater De Kolk
Assen
Luctor et Emergo
Rilland
Theater Ludens
Voorburg
C-Mine
Genk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Bon theater
Medemblik
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater 't Pand
Gorinchem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
BREStheater
Brielle
Schouwburg de Lawei
Drachten
Den Boogaard
Moergestel
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Cultura
Ede
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Ludens
Voorburg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 04 november 2015
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Janneke Jager, Mary Pepper, Pieter Jouke, Jasper van Kuijk
Hofman, Utrecht
donderdag 05 november 2015
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Veluvine, Nunspeet
Ton Kas - JABROER
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - De Partizanen
De Oosterpoort, Groningen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Velinx, Tongeren
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van Kooten
Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Spiegel, Zwolle
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
The Umbilical Brothers - KidShow (not suitable for children)
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Daniël Arends
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Improcabaret
Theater Kees, Huissen
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Weverij, Zierikzee
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Markant Uden, Uden
20:15
Appels met Peren
Veluvine, Nunspeet
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Werftheater, Utrecht
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 06 november 2015
Alex Roeka - Voort!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kunstgreep, Oostzaan
De Partizanen - De Partizanen
Theater De Kolk, Assen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Djoelen, Oud-Turnhout
Kasper van Kooten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Bussel, Oosterhout
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Louter
Singer Theater, Laren
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
Ali B - Je Suis Ali
Luctor et Emergo, Rilland
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C-Mine, Genk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
"Muziek Automatique"
WORM, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Lochem, Lochem
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Daniël Arends
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Meervaart, Amsterdam
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Diligentia, Den Haag
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Kamagurka
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 07 november 2015
De Partizanen - De Partizanen
Bon theater, Medemblik
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater `t Spieker, Eibergen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater 't Pand, Gorinchem
Kasper van Kooten
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rayen Panday - Vrijspraak
BREStheater, Brielle
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Boogaard, Moergestel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
Ali B - Je Suis Ali
Cultura, Ede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lebbis - De Paardenpoetser
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Zaantheater, Zaandam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Posttheater, Arnhem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zondag 08 november 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kleine Komedie, Amsterdam