Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Martiniplaza
Groningen
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Onder de Molen
Vorden
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Sneek
Sneek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
't Getouw
Mol
20:15
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Idea
Soest
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
donderdag 02 april 2015
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Posthuis Theater, Heerenveen
Najib Amhali - I Am Hali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Strombeek, Grimbergen
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Liberg - ATTACCA
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Lach het weg
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen | & Paren &
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Kusje erop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 03 april 2015
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
De Poorterij, Zaltbommel
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Onder de Molen, Vorden
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Agnietenhof, Tiel
Buitenstaanders
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Oeloek - Prille Roest
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Amok
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. De Werft, Geel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Wilminktheater, Enschede
20:00
Intgeniep - Op en haar
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Carte Blanche
Diligentia, Den Haag
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater De Veste, Delft
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Posttheater, Arnhem
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 april 2015
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lach het weg
De Muze, Noordwijk
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
't Getouw, Mol
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Parktheater, Eindhoven
Buitenstaanders
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Carolien Borgers
Paard, Den Haag
Daniël Arends - Carte Blanche
Diligentia, Den Haag
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
BREStheater, Brielle
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
MaroComedy | Thema nog niet bekend
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 07 april 2015
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Urbanus Zelf!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Intgeniep - Op en haar
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Musis, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 08 april 2015
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Tom Sligting / Wouter Monden
Hofman, Utrecht
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater Idea, Soest
Buitenstaanders
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk