Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DNK
Assen
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Bogaard
Sint-Truiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Westrand
Dilbeek
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
La Madeleine
Brussel
Chassé Theater
Breda
C.C. Ter Dilft
Bornem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DNK
Assen
zondag 22 maart 2020
Marcel Hensema - Alles in de hens
DNK, Assen
Sara Kroos - Verte
Musis, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 23 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Meenthe, Steenwijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
AFAS Circustheater, Scheveningen
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Sasha Velour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 24 maart 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Spiegel, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Het Musiater, Zevenaar
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Venray, Venray
Daan Boom - De Eerste
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Alex Borstein & The Amstergang
Boom Chicago, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 25 maart 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Trigger
Munttheater, Weert
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Kommil Foo - Oogst
De Bogaard, Sint-Truiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daan Boom - De Eerste
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Debby Petter - De liefde voorbij
De Harmonie, Leeuwarden
Marcel Hensema - Alles in de hens
Singer Theater, Laren
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
ATLAS Theater, Emmen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Omval, Diemen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
De Molenberg, Delfzijl
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Orpheus, Apeldoorn
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - koorts
Meervaart, Amsterdam
donderdag 26 maart 2020
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Spiegel, Zwolle
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Musiater, Zevenaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Munttheater, Weert
Lebbis - De Ervaring
Junushoff Theater, Wageningen
Thijs Kemperink
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Schalm, Veldhoven
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Barrie Stevens - The Show Must Go On
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Veluvine, Nunspeet
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rayen Panday - Trigger
Het Kielzog, Hoogezand
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Janneke de Bijl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper
Cultura, Ede
Best of... Ton Kas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - UP
Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
La Madeleine, Brussel
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Dilft, Bornem
Daan Boom - De Eerste
Kennemer Theater, Beverwijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen