Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
12:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Kik
Elst
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
World Forum Theater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Warande
Turnhout
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
World Forum Theater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
World Forum Theater
Den Haag
C.C Warenar
Wassenaar
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Het Poorthuis
Peer
19:30
Chassé Theater
Breda
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:15
De Muze
Noordwijk
19:00
De Muze
Noordwijk
De Toegift
Den Hoorn
21:00
Den heuvel
Alphen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zondag 06 december 2020
12:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 07 december 2020
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 08 december 2020
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Warande, Turnhout
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Philippe Geubels
Posttheater, Arnhem
21:30
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
woensdag 09 december 2020
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
De Meenthe, Steenwijk
William Boeva - B30VA
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Parktheater, Eindhoven
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Chris Verlaan - Man in de Maak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Kampanje, Den Helder
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
donderdag 10 december 2020
Martijn Kardol - Welkom
C.C Warenar, Wassenaar
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Kruisboog, Tienen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
William Boeva - B30VA
C.C. Het Poorthuis, Peer
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Chassé Theater, Breda
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Meenthe, Steenwijk
21:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Muze, Noordwijk
19:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Muze, Noordwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Toegift, Den Hoorn
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Den heuvel, Alphen
20:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Anuar - Eerlijk
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Nesim - TaBoe!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere