Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Mimik
Deventer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Singer Theater
Laren
20:15
De Weijer
Boxmeer
Capitole
Gent
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Metropool Enschede
Enschede
21:15
Agnietenhof
Tiel
19:15
Agnietenhof
Tiel
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
BREStheater
Brielle
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
Singer Theater
Laren
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Storm
Winterswijk
21:15
Agnietenhof
Tiel
19:15
Agnietenhof
Tiel
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
De hoogte
Winsum
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
De Poorterij
Zaltbommel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
dinsdag 08 februari 2022
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 09 februari 2022
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Sneek, Sneek
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jan Beuving - Restante
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Lebbis - De Ziel
Diligentia, Den Haag
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Kursaal Oostende, Oostende
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
René van Meurs - 2636
Mimik, Deventer
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Muze, Noordwijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
De Weijer, Boxmeer
donderdag 10 februari 2022
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Capitole, Gent
20:00
André Manuel - Sneu
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Arie Koomen - BOE!
Het Kielzog, Hoogezand
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool Enschede, Enschede
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Agnietenhof, Tiel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Agnietenhof, Tiel
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jandino - Opgefokt
Martiniplaza, Groningen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Hof 88, Almelo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lebbis - De Ziel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
BREStheater, Brielle
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Jan van Besouw, Goirle
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
René van Meurs - 2636
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Parktheater, Eindhoven
19:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Molenberg, Delfzijl
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 11 februari 2022
20:30
André Manuel - Sneu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Anuar - Eerlijk
Cultura, Ede
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cabarestafette 21-22
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Storm, Winterswijk
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Agnietenhof, Tiel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Agnietenhof, Tiel
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
G.C. Tentakel, Zonhoven
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De hoogte, Winsum
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Theater De Omval, Diemen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Poorterij, Zaltbommel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Lebbis - De Ziel
Koningshof, Maassluis
20:30
Lisa Loeb - Extase
Posttheater, Arnhem
20:00
LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Crins - Mesthoop
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft