Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Vroone
Kapelle
20:00
De Schakel
Gilze
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:15
Bon theater
Medemblik
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
14:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Witte Theater
IJmuiden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Hoftheater
Raalte
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
zaterdag 11 maart 2017
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Omval, Diemen
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kom, Nieuwegein
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater de Bussel, Oosterhout
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Bouwkunde, Deventer
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Mini & Maxi
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - T-splitsing
Martiniplaza, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Markant Uden, Uden
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Luctor et Emergo, Rilland
Kommil Foo - Schoft
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Trefpunt, Warmond
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Figi Theater, Zeist
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Vroone, Kapelle
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schakel, Gilze
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Bon theater, Medemblik
Karin Bloemen - Volle Bloei
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - De Afterparty
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Agnietenhof, Tiel
zondag 12 maart 2017
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
George van Houts - Kom Plot
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 13 maart 2017
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 14 maart 2017
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Schoft
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Watskeburt?! - de musical
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 15 maart 2017
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
Kommil Foo - Schoft
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Hoftheater, Raalte
Karin Bloemen - Volle Bloei
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Matroesjka - Brainwash
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
De Domijnen, Sittard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ali B - Je Suis Ali
CineCity, Vlissingen
donderdag 16 maart 2017
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Matroesjka - Brainwash
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Kolk, Assen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn