Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Muze
Noordwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Koningshof
Maassluis
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Musketon
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
De Speeldoos
Vught
De Kattendans
Bergeijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
C.C. De Kei
Reusel
Schouwburg Almere
Almere
Chassé Theater
Breda
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. De Werf
Aalst
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Muze
Noordwijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
donderdag 24 maart 2016
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jon van Eerd - Harrie Babba
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van Kooten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Veste, Delft
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Maartje & Kine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - Op het laatste moment
Koningshof, Maassluis
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
vrijdag 25 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Scheldetheater, Terneuzen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Musketon, Utrecht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
De Speeldoos, Vught
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
zaterdag 26 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Purmaryn, Purmerend
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zondag 27 maart 2016
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 29 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Op het laatste moment
CulturA & Zo, Nootdorp
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 30 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Daniël Arends
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
De Oosterpoort, Groningen
Johan Goossens - Daglicht
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. De Werf, Aalst
Nathalie Baartman - Louter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda