Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Aan de Slinger
Houten
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agora Theater Druten
Druten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Molen
Beuningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Maaspoort
Venlo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Harderwijk
Harderwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Tuin
Leusden
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Posttheater
Arnhem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
C.C. Stroud
Putten
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Podium Mozaiek
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Speelhuis
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Everloo
Rossum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
vrijdag 01 april 2016
20:30
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Daglicht
Figi Theater, Zeist
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
Lankmoed - Onvergetelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Marjolein van Kooten & Bram Bakker - Geen paniek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Junushoff Theater, Wageningen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paul de Munnik - Nieuw
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Posttheater, Arnhem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Rob Scheepers - try-out
De Weijer, Boxmeer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Willem, Papendrecht
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Zuidplein, Rotterdam
Steven Goegebeur - De geknipte man
Posttheater, Arnhem
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Lievekamp, Oss
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
zaterdag 02 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Druten, Druten
Ali B - Je Suis Ali
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Molen, Beuningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cameretten Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Daniël Arends
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Harderwijk, Harderwijk
Dorine Wiersma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Tuin, Leusden
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Johan Goossens - Daglicht
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Murth Mossel - Voors en tegens
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Ludens, Voorburg
Nathalie Baartman - Louter
C.C. Stroud, Putten
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Schuur, Zevenbergen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Zinin, Nijverdal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Mozaiek, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater Walhalla, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Almere, Almere
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zondag 03 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Diligentia, Den Haag
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Spiegel, Zwolle
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
dinsdag 05 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Venray, Venray
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Everloo, Rossum
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot
De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 06 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meerpaal, Dronten
20:30
Cameretten Finalistentournee
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maaspoort, Venlo
Hans Aarsman - Zelf weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm
Checkpoint Charlie, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein