Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Molenberg
Delfzijl
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kom
Nieuwegein
Musis
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Willem
Papendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Reggehof
Goor
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Volta
Amsterdam
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadshoftheater Vianen
Vianen
C.C. Parnassos
Utrecht
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Noorderkerk
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Omval
Diemen
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zaantheater
Zaandam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
JH Knipperlicht
Zulte
Scheldetheater
Terneuzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
woensdag 22 februari 2017
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Spant!, Bussum
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 23 februari 2017
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Idea, Soest
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Molenberg, Delfzijl
19:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
HAN Campustheater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts
Musis, Arnhem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Griffioen, Amstelveen
Philippe Geubels
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Willem, Papendrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Wim Helsen
Diligentia, Den Haag
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 24 februari 2017
André Manuel - De Onzen
De Reggehof, Goor
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Parnassos, Utrecht
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Pand, Gorinchem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Oldenosborn - #Life
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Noorderkerk, Sneek
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 25 februari 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Omval, Diemen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Veste, Delft
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Hofpoort, Coevorden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset
JH Knipperlicht, Zulte
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Scheldetheater, Terneuzen
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 26 februari 2017
20:30
Fabian Franciscus / Arie Koomen - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam