Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Munttheater
Weert
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
RAI Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Kennemer Theater
Beverwijk
BREStheater
Brielle
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Cammeleur
Dongen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
Wilminktheater
Enschede
De Reggehof
Goor
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater Gooiland
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
De Klif
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Fidei et Arti
Oudenbosch
00:00
Dok6
Panningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Bacchus
Aalsmeer
00:00
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
20:00
Energiehuis
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
donderdag 04 april 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Fresku - Voordat het te laat is
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Munttheater, Weert
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 05 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Kennemer Theater, Beverwijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 06 april 2019
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen