Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cultura
Ede
C.C. Breughelzaal
Bree
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Den heuvel
Alphen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Chassé Theater
Breda
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Veste
Delft
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Koningshof
Maassluis
woensdag 13 maart 2019
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
donderdag 14 maart 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
vrijdag 15 maart 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Verwachting, Ritthem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Guzmán
Theater Carrousel, Ommen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij
Theater aan de Schie, Schiedam
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Freek de Jonge - De Suppoost
Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Ruchte, Someren
Arie & Silvester - Wie?!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Koningshof, Maassluis