Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:30
De hoogte
Winsum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterpand Weesp
Weesp
De Speeldoos
Vught
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Merksem
Merksem
00:00
Bon theater
Medemblik
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Concordia
Haastrecht
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
De Cammeleur
Dongen
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
Schouwburg Theothorne
Dieren
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Weijer
Boxmeer
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 12 april 2019
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 13 april 2019
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Merksem, Merksem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Bon theater, Medemblik
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Diligentia, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
18:00
Kev Adams
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 14 april 2019
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 15 april 2019
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 16 april 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Meenthe, Steenwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Beun, Heiloo
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam