Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Figi Theater
Zeist
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
De Spil
Roeselare
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Horinck
Asse
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Witte Theater
IJmuiden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Luctor et Emergo
Rilland
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningshof
Maassluis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
De Skâns
Gorredijk
De Reggehof
Goor
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
C.C. Den Horinck
Asse
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Bon theater
Medemblik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
14:30
Theater Sneek
Sneek
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
vrijdag 25 november 2016
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
De Weijer, Boxmeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
20:00
Ton Kas - Jabroer
De Nieuwe Kolk, Assen
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Willem, Enschede
Mini & Maxi
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cultura, Ede
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 26 november 2016
Joep Onderdelinden - Taart!
Witte Theater, IJmuiden
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Mini & Maxi
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Mythe, Goes
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Spant!, Bussum
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Ronald Snijders (muzikant)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Markant Uden, Uden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Luctor et Emergo, Rilland
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
20:00
NUHR
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Koningshof, Maassluis
André Manuel - De Onzen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
zondag 27 november 2016
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin
Toomler Theater, Amsterdam
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Sneek, Sneek
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 28 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 29 november 2016
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Schalm, Veldhoven