Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agnietenhof
Tiel
20:00
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
Het Musiater
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Domijnen
Sittard
De Muze
Noordwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Hoftheater
Raalte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Chassé Theater
Breda
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Trefpunt
Warmond
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
dinsdag 24 april 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Zonder verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 25 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
donderdag 26 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning te rijk
De Domijnen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Hoftheater, Raalte
Eric van Sauers - De lief en leed tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg Venray, Venray
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Voest
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 27 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Bogaard, Sint-Truiden
zaterdag 28 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Lebbis - De Bovengrens
Chassé Theater, Breda
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
De Smeltkroes, Maarheeze
Nathalie Baartman - Voest
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Goudse Schouwburg, Gouda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
Richard Groenendijk - Om alles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Spant!, Bussum
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Kerkrade, Kerkrade
zondag 29 april 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 30 april 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 01 mei 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lievekamp, Oss