Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Spil
Roeselare
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:30
Café De Swartesteegh
Leusden
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
United Stage
Veenendaal
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Warande
Turnhout
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
G.C. ‘t Kwadrant
Diegem
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
dinsdag 09 december 2014
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Meenthe, Steenwijk
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Lach het weg
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Kasper van Kooten - Karakters
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 10 december 2014
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jan Rot - Kampvuur
De Muze, Noordwijk
Henry van Loon | Sluimer
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
De Spil, Roeselare
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Munttheater, Weert
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
RASA, Utrecht
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (try-out)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lach het weg
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Piepschuim - Recept
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
Theater De Omval, Diemen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Idea, Soest
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (open podium)
Theater PePijn, Den Haag
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 11 december 2014
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:30
Dave Felida / Henk Doedens / Lisanne Herder / Nadaav Chermon / Remko L
Café De Swartesteegh, Leusden
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Chassé Theater, Breda
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Cultura, Ede
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Voor De Prijzen en De Roem
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Het Klooster, Woerden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Vrijdag & Sandifort | Löyly
Meervaart, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Anuar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Het Bestand
Parktheater, Eindhoven
20:30
Eric van Sauers - Ontroert
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Lach het weg
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Marjolijn van Kooten - In principe wel
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater De Veste, Delft
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (première)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater Idea, Soest
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Theater Sneek, Sneek
20:30
Comedy Inc.
United Stage, Veenendaal
20:30
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Vorstin, Hilversum
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 12 december 2014
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Chassé Theater, Breda
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
De Muze, Noordwijk
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Poorterij, Zaltbommel
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
De Warande, Turnhout
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Dok6, Panningen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Flint, Amersfoort
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
20:00
Intgeniep - Op en haar
G.C. ‘t Kwadrant, Diegem
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Gryphus, Vierlingsbeek