Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Jan van Besouw
Goirle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
De Oosterpoort
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
BREStheater
Brielle
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
Schouwburg Rex
Mol
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Hoge Woerd
De Meern
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Theater De Willem
Papendrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Meenthe
Steenwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
vrijdag 03 februari 2017
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Posttheater, Arnhem
20:30
Dorine Wiersma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 04 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kirsten van Teijn - Zalf
Kennemer Theater, Beverwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Even goede vrienden
Jan van Besouw, Goirle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Oosterpoort, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posthuis Theater, Heerenveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - De Onzen
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochen Otten
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Spot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:00
Matroesjka - Brainwash
Theater Sneek, Sneek
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Mini & Maxi
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
BREStheater, Brielle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Hoftheater, Raalte
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Cabaretpoel - Vier keer is leuk!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Speeldoos, Vught
20:30
Emilio Guzman, Alle mensen verzamelen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
LOS muziektheater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 05 februari 2017
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Paul van Vliet
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 06 februari 2017
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Weverij, Zierikzee
dinsdag 07 februari 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Rex, Mol
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kommil Foo - Schoft
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 08 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Koning - Koning van de Lach
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eva Crutzen - Spiritus
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Capitole, Gent
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Munttheater, Weert
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Parktheater, Eindhoven
donderdag 09 februari 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Maaspoort, Venlo
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Willem, Papendrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Even goede vrienden
De Meenthe, Steenwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht