Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
BREStheater
Brielle
20:15
Spant!
Bussum
De Maaspoort
Venlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Plan C
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Kulturhus Holten
Holten
Witte Theater
IJmuiden
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
’t Reghthuys
Nieuwkoop
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Reggehof
Goor
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater Ludens
Voorburg
20:30
C.C. De Kei
Reusel
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
15:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Figi Theater
Zeist
13:00
De Speeldoos
Vught
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Spil
Roeselare
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
Junushoff Theater
Wageningen
S.C.C. De Ruchte
Someren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Domijnen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Speeldoos
Vught
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Munttheater
Weert
Theater de Kom
Nieuwegein
vrijdag 24 maart 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Hans Aarsman - Precies Andersom
Flint, Amersfoort
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
BREStheater, Brielle
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Spant!, Bussum
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Idea, Soest
20:30
Andrea Hubert / Paul F. Taylor
Plan C, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 25 maart 2017
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Fulcotheater, IJsselstein
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Iemand Anders
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Matroesjka - Brainwash
’t Reghthuys, Nieuwkoop
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Sleutelmoment
Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Reggehof, Goor
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Hoftheater, Raalte
20:30
Enge Buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Agnietenhof, Tiel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Begijn le Bleu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. De Kei, Reusel
19:30
Arie Koomen / Mark Waumans / Reinier Meijer / Vincent Geers
Hotel Haarlem, Haarlem
André Manuel - De Onzen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Aangenaam Verrast / Placebo
De Kargadoor, Utrecht
zondag 26 maart 2017
15:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
15:00
Mini & Maxi
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
13:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Speeldoos, Vught
maandag 27 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 28 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Gut
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Maaspoort, Venlo
woensdag 29 maart 2017
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
William Boeva - Reset
De Spil, Roeselare
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schaffelaartheater, Barneveld
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
George van Houts - Kom Plot
Scheldetheater, Terneuzen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Speeldoos, Vught
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Comedytrain On Tour
Flint, Amersfoort
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 30 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Munttheater, Weert
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Kom, Nieuwegein