Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Boerderij
Huizen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater de Mythe
Goes
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Het Kielzog
Hoogezand
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater De Kolk
Assen
Musis
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Speeldoos
Vught
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Cultura
Ede
Theater RhederArt
Dieren
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
woensdag 20 januari 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Mythe, Goes
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Bouwkunde, Deventer
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 21 januari 2016
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Daniël Arends
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Leest, Waalwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan de Schie, Schiedam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Huub Stapel - MV²
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Leidse Schouwburg, Leiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Carolien Borgers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
André Manuel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Muzeval, Emmen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Dorine Wiersma
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Musis, Arnhem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 22 januari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Speeldoos, Vught
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Agnietenhof, Tiel
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rene van Meurs - Even goede vrienden (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lankmoed - Onvergetelijk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Daniël Arends
De Kunstgreep, Oostzaan
Nathalie Baartman - Louter
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van Kooten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Diekhuus, Middelharnis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - JABROER
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater RhederArt, Dieren
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater RhederArt, Dieren
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Omval, Diemen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Eva Crutzen
De Weijer, Boxmeer
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Alex Roeka - Voort!
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 23 januari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
Dorine Wiersma
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Zaantheater, Zaandam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C Warenar, Wassenaar
Ton Kas - JABROER
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
20:30
Hans Dorrestijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agnietenhof, Tiel
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Arto Theater, Schoonhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk