Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
Meervaart
Amsterdam
Hof in Salland
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
De Stenge
Heinkenszand
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Nieuwe Kolk
Assen
Cultura
Ede
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
16:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Scagon theater
Schagen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Veste
Delft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Mythe
Goes
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
Koningshof
Maassluis
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Wilminktheater
Enschede
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Cultura
Ede
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Mythe
Goes
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 21 januari 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Geert Teis, Stadskanaal
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ludens, Voorburg
Minou Bosua - Minoux
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cabarestafette
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Cultura, Ede
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
16:00
Oldenosborn - #Life
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS
De Flux, Zaandam
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Scagon theater, Schagen
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Mini & Maxi
Spant!, Bussum
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 22 januari 2017
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
14:30
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meerpaal, Dronten
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Maaspoort, Venlo
maandag 23 januari 2017
20:00
NUHR
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 24 januari 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Watskeburt?! - de musical
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 25 januari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 26 januari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - De Onzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Sleutelmoment
Den heuvel, Alphen
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda