Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. De Herbakker
Eeklo
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Luctor et Emergo
Rilland
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Bussel
Oosterhout
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
De Klif
Nijmegen
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Dialoog
Ermelo
Drommedaris
Enkhuizen
Theater De Kik
Elst
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Spant!
Bussum
De Weijer
Boxmeer
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 15 maart 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co
Diligentia, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 16 maart 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 17 maart 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 18 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 maart 2019
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven