Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Herbakker
Eeklo
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vestzaktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Dillewijn
Ankeveen
Chassé Theater
Breda
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Ruchte
Someren
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Spant!
Bussum
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Witte Theater
IJmuiden
zaterdag 10 september 2016
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater 't Pand, Gorinchem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Klooster, Woerden
Wilfried de Jong & Bruut!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Oldenosborn - #Life
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
maandag 12 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
dinsdag 13 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 14 september 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Mini & Maxi
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Wilfried de Jong & Bruut!
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
donderdag 15 september 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Speeldoos, Baarn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
José Schuringa / Lotte Vermeulen / Paul Schoolderman
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
vrijdag 16 september 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Concordia, Haastrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:00
Mini & Maxi
Parktheater, Eindhoven
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Chassé Theater, Breda
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
zaterdag 17 september 2016
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 september 2016
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 21 september 2016
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
donderdag 22 september 2016
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden